deeeep io

deeeep io

Deeeep.io je další bezplatná hra založená na oceánu. Protože vaším hlavním úkolem je stoupat v potravinovém řetězci a ovládat oceán, je možné ho porovnávat s mope.io. Jako člověk začínáte pod vodou a snažíte se vyvíjet do větších a silnějších zvířat, abyste zvýšili šance na přežití.

Jak hrát Deeeep.io?
Vaším hlavním úkolem je přežít v podvodním světě jeho hry a jelikož lidé na serverech se již pohybují v potravinovém řetězci, nebude to tak snadné, ale pro začátečníky stojí za zmínku, že je zde mnoho potravin! Jakmile jste jedli, vaše zkušenosti skóre v dolní části obrazovky začne vyplnit, a jakmile jste plný, vaše postava se často změní na stvoření s novými funkcemi. Je důležité mít oko ve vašem kyslíku, protože zvířata, jako jsou čajky, nemohou zůstat pod vodou navždy, ale v takových případech mohou létat nad vodou. Jedna z nejdůležitějších věcí, která je třeba při hře hrát, je stejného druhu, nebuďte větší hráči, než můžete jíst, a toto pravidlo platí pro žraloky.

Strategie Deeeep.io
Ovládací prvky jsou velmi jednoduché, použijete k ovládání myši a mezerník urychlíte na krátkou dobu. To je velmi užitečná funkce, jak se dostat do kontaktu s nepřáteli nebo ukončit svůj cíl svým cílem. V této hře musíte určitě uniknout silným nepřátelům. Protože mezi živočichy v potravinovém řetězci existují velké rozdíly ve výkonu a vlastnostech. Ale ve hře můžete útočit na silného hráče napadaného více než jednou osobou. Tímto způsobem budete schopni rychle se vyrovnat rychlým shromažďováním bodů.