flaap io

flaap io

Po zmizení Flappy Bird, velmi oblíbené hry, klony vyšly během několika dní, ale nikdo se nedokáže srovnávat s Flaap.io! Nová, vylepšená verze Flappy Bird je nyní zdarma a online! Na rozdíl od původní verze hra Multiplayer Flaap.io znamená, že hráči z celého světa mohou soutěžit v reálném čase. Vaším úkolem je ovládat ptáka, pokusit se létat bez kolize mezi řadami zelených trubek různých výšek. Hráči jsou povinni kliknout na ptáka, aby se létalo, každé kliknutí zdvihne ptáka trochu víc, někdy více než 1 kliknutím projít potrubí.

Pokud přestanete kliknout - pták padá a ztratíte. Po projetí potrubí dostanete 1 bod, pokuste se překročit co nejvíce trubek, abyste získali více bodů a vytvořili horní část seznamu. Co dělá tuto hru zvláštní je, že můžete vidět ptáky ostatních ptáků ve stejnou dobu jako ostatní ptáci. Ještě jedna úžasná věc o Flappy.io je to, že když získáte více než 10 bodů, pták se může stát novým vzkříšeným ptákem. Existuje 15 různých úrovní konverze.

Jak hrát Flaap.io
Použijte myš k ovládání ptáků, nepřetržitě klikněte na to, abyste mu pomohli létat. Pokaždé, když přestanete myší, pták padá na zem. Můžete také hrát s přáteli ve Flaap.io, stačí jen sdílet odkaz, který se objeví na obrazovce po kliknutí na tlačítko gereken Play s přítelem ız. Sdílejte hru na sociálních médiích a otevřete nové kůže.

Strategie Flaap.io
Co se týče strategie Flaap.io, nejlepším řešením úspěchu je, jak se naučit pohybovat se ptákem. Otestujte myš tím, že ji dotknete, abyste zjistili, jak se pohybuje a reaguje. Je důležité porozumět fyziky hry tak, že pohyb ptáků (simulací gravitace) a kliknutí myší pokračuje.

Zachovat klid a pokračovat! Je to snadná hra, která se rozzlobuje, padajete mnohokrát, než víte, jak vyhrát, ale nenechte to ovlivnit váš výkon.

Vaším cílem v této hře je manévrovat váš pták skrz labyrint potrubí. Nejvyšší skóre hráčů je zobrazeno na obrazovce, takže víte, jak jsou ostatní a jaké skóre jsou.