mope io

mope io

Mope.io je hra přežití ve dvourozměrném a barevném prostředí. Začínáte jako myš a pokuste se získat body zkušenosti tím, že jíte ořechy a umístíte je na vrchol potravního řetězce. Vaším úkolem je přežít a vy musíte vyhýbat dravcům, abyste tak učinili a nadále stoupali v potravinovém řetězci.

Jak hrát Mope.io?
Jak jsme již zmínili, začínáte na dně potravinového řetězce jako myš, jíst ořechy, získávat zkušební body a stávat se různými tvory. Zatímco vaši přátelé a úkolové objekty jsou zobrazeny zelenými čarami, nebezpečné hráče jsou zobrazeny červenými čarami a měli byste se jim vyhnout jako nový hráč! Dokonce i když budete muset jíst ořechy, aby se zvedli v potravinovém řetězci, musíte splňovat vaše potřeby vody tím, že konzumují modré bubliny, které se objevují kolem kaluží (větší modré bubliny). Pokud procházíte kolem vody, spotřebovává se pomaleji, pokud ji projíždíte pomalu.

Strategie Mope.io
Mope.io ovládání přehrávače se provádí pomocí myši, nezapomeňte, že pokud jste větší než vaše postava, některé objekty mohou zpomalit nebo zablokovat váš pohyb. Například, když se nejprve narodíte, nemůžete jíst houby nebo je projít, takže je lepší jít kolem nich. Můžete se urychlit ve hře a můžete zrychlit stisknutím a podržením mezerníku, ale nezapomeňte, že spotřebuje vodu! Takže předtím, než zaútočíte na své nepřátele nebo předtím, než pomáháte svým přátelům, měli byste věnovat pozornost množství vody ve vaší podobě. Tímto způsobem se můžete vyhnout možným ztrátám bodů a zvýšit vaše šance být první ve hře.