orbitwar space

orbitwar space

O společnosti OrbitWar.space
Masivní multiplayerová vesmírná střílečka, týmová a / nebo sólová hra. Létajte vysoko nad Zemí v epické bitvě a vyhněte se asteroidům. Zahrajte si na stolní nebo mobilní zařízení!

Jak hrát OrbitWar.space
Vaše loď se vždy otočí směrem k kurzoru myši. Stiskněte tlačítko W pro posun dopředu. Klepněte na tlačítko myši, abyste vystřelili vaši zbraň. Stiskněte klávesu S, když PlasmaBomb uvolní sílu. Mobilní zařízení budou mít ovládací prvky na obrazovce.

Strategie OrbitWar.space
Hráči, kteří používají stejný týmový kód, se navzájem neublíží a mohou se navzájem snadno najít. Zahrajte si ve skupinách a snažte se ovládat super zbraně.

K dispozici je pouze jedna z každé superweapony. Jakmile se zabijete, jakýkoliv super zbraně, který nosíte, bude propuštěn zpět na hřiště.

Hráči mohou nosit pouze jednu superweapon najednou. Pokud zaujmete jednu, zatímco druhou uděláte, stará bude spuštěna zpět do hracího pole.

Zařízení pro maskování vás činí neviditelným pro všechny, kromě těch, kteří sdílejí váš týmový kód. Vaše kuličky však budou vždy viditelné.

Uvolnění plazmové bomby je uvolňuje ve směru, kterým právě létáte. Pokud zůstanete touto cestou, vrátí se k vám pokaždé, když jej opustíte.

Střílejte asteroidy, abyste zvýšili štít. Čím víc zabijete, tím vyšší je váš štít.

Větší lodě létají rychleji a menší lodě se zase rychleji. Začněte s velkou lodí, abyste si zvykli na ovládací prvky. Pak vyzkoušejte menší lodě, dokud nenajdete ten, který vám nejlépe vyhovuje.

orbitwar space
Play