shellshock io

shellshock io

začnete hrát ShellShock.io jako křehké malé vejce na bojišti. Pak se snažíte být prvním, kdo použije vaši destruktivní sílu. Ve hře se musíte pokoušet střílet všechny zbraně zbraněmi, když padnou! Vyberte si zbraně a vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje, a zničte všechny ostatní vejce v aréně!

ShellShockers je online multiplayerová hra první adventní dospělé osoby. Hlavním cílem vás a vašich nepřátel je pokusit se zničit jemné vejce. Cílem hry je mít nejvyšší počet zabíjení mezi ostatními hráči, zatímco se snažíte přežít co nejdéle. Existují některé balíčky vajec a granáty, které vám mohou pomoci v bitvě. Najděte bod bodů a zničte všechny ostatní nepřátelské vejce. Budete moci odstranit vlastní jméno v horní části tabulky s tabulkami?

Jak hrát ShellShock.io?
WASD - Pohyb
Myš - Cílení a režie
Q - Ruční granát
E - Změna zbraní
Space Bar - skákání
R - Nabíjecí kulička

Strategie ShellShock.io
ShellShockers je jedním z nejlepších her. Jste vajíčko a vaší úlohou je střílet a zničit ostatní hráče, než vás zastřelí. Vyberte si svou třídu v ShellShockers a ukončete své nepřátele s úžasnými zbraněmi v této 3D multiplayerové střílečce. Vybavte se smrtícími zbraněmi jako Scramble Shotgun a EggK47. Aktualizace přicházejí, ale pomalu.

ShellShockers je v současné době vyvíjena jednou osobou, takže to bude nějaký čas trvat. Ale nebojte se, hra je v aktivním vývoji. A když jsou nové funkce připraveny, budete první, kdo se naučíte! Hra ShellShock.io můžete hrát ve škole bez zasahování. Pokud to ale nefunguje, vyzkoušejte výše uvedené hry.