skribbl io

skribbl io

Skribbl.io je bezplatná online hra pro kreslení a předpovídání slov. Hra se skládá z několika kol, které musí vylosovat vybrané slovo pro každé kolo a musí hádat slovo pro ostatní hráče ve hře, aby získali body. Tato hra je jedna z nejlepších vzdělávacích her zajímavá a pomůže vám zvýšit úroveň IQ. Hráč, který má nejvíce bodů, bude na konci hry vyhlášen vítězem. V hře existuje mnoho různých jazyků, takže si mohou hráči zlepšit svou slovní zásobu výběrem jazyka, který chtějí hrát. Název hry je odvozen od psaní, které jste napsali, zatímco jste se ponáhl a kreslil něco opravdu rychle.

Jak hrát Skribbl.io?
Hra Skribbl.io se hraje online se skupinou hráčů. Hra se skládá z různých kol a každé kolo má určité trvání. Očekává se, že hráči naleznou vybrané slovo během této doby. Když přijde objednávka výkresu, musíte vybrat slovo ze tří možností a zobrazovat slovo za 80 sekund. Pokud někdo jiný kreslí slovo, musíte napsat slovo, které jste si uvědomili ve svém chatu, abyste získali body.

Při kreslení vybraných slov jiných hráčů se vám může líbit nebo nelíbí kvalita kresby. Pokud se vám líbí hráčův výběr, můžete použít zelené tlačítko, pokud se vám nelíbí červené tlačítko pro nepřátele. Hra má speciální systém nastavení místnosti, takže si hráči mohou zahrát své vlastní hry se svými přáteli tím, že vytvoří vlastní místnosti. Kromě toho si každý hráč může vybrat obrázek svého charakteru a přizpůsobit ho tak, aby měl jiný vzhled než ostatní hráči.

Strategie Skribbl.io
V hře existuje mnoho různých délkových slov. Pokud rychle odpovídáte na tyto slova tím, že pochopíte, že druhý hráč čerpá, dostanete nejvyšší skóre. Stručně řečeno, můžete snadno získat body ve hře pomocí své mysli a praktické inteligence. Abyste získali co nejvíce bodů, musí být hráč rychlý, strategický a praktický. Kromě toho některé stránky obsahují seznam slov použitých v této hře. Máte možnost vyhledávat slova v skribbl.io seznamu slov na internetu a vyhrát nejrychlejší a nejvyšší skóre.