spaceone io

spaceone io

Spaceone.io je prostě chladná a originální .io hra. Tato hra se odehrává ve vesmíru a je skvělou bitvou mezi hráči, kteří řídí flotilu nebo armádní eden hlavně neonových trojúhelníků. Stejně jako u každé klasiky musí hráči vzít životy ostatních, aby získali body. Když vypálíte, každý požáří laserový paprsek nebo kuličku podobnou hvězdě. Hlavním důvodem této koncentrační hry je jednoduchá kontrola, která poskytuje rychlejší a agresivnější herní zážitek.

Jak hrát Spaceone.io?
V Spaceone.io, když narazíte s ostatními hráči se svými kuličkami, zničíte je a získáte jejich vlastní neon-trojúhelníkové pomůcky! To pomáhá vytvářet vážné odvahy a akce nabité soutěží s ostatními hráči. Pokud se vyskytnou problémy se zpožděním, upřednostněte nebo změňte webový prohlížeč, který používáte. Máte také možnost propojit herní server se serverem s výkonnějším on-line připojením, například na určitém místě. Konečně můžete být posíleni mody a hackami spaoceone.io a hrát si s různými kožemi a různými dovednostmi.

Strategie Spaceone.io
Dobrou strategií v Spaceone.io je pokusit se o útok, když nepřátelé nezajímají. To jim ztěžuje rychle reagovat, aby vás porazily. Obecně platí, že první hitový hráč má tendenci vyhrát v rovnoprávném boji. Potřebujete mnoho praxe, abyste se mohli naučit hru, která obsahuje Google Store pro Android, nebo si ji v krátké době stáhnout z aplikace appstore. Vaším cílem je postavit silnou armádu a vyvíjet zbraně a vyvíjet zbraně a vyvíjet se do ještě silnější armády. Cokoliv jiného, než je dovednost myš, je v hře zásadní a potřebujete pohybovat myší, abyste řídili svou flotilu. Levé tlačítko myši nebo mezerník je určeno pro spuštění.

spaceone io
Play