superhex io

superhex io

Superhex.io hra je jedním z nejjednodušších a nejuznávanějších her io nové generace. Vezměte co nejvíce zemí v této hře, nezakládejte stěny, neukládejte zemi a nepokoušejte se najít nejlepší strategii pro převzetí celé mapy, ale uvědomte si, že jiní hráči ve hře vám to nedovolí. V této hře je vaším cílem chránit svůj region od samého počátku, protože když ztratíte své území, vaše nadřazenost na mapě bude snížena.

Jak hrát Superhex.io?
Superhex.io je hra, která se hraje v oblasti a blokuje hru zachycení. Chcete-li zabít své nepřátele, můžete je zabít tím, že projdete jejich rozšířením a zachytit další bloky. Má mnoho různých detailů. Chcete-li být zařazeni do seznamu 10 nejlepších hráčů ve hře, jsou body provedeny tak, že vezmeme v úvahu počet odpůrců, které jste zabil, procentuální sazbu na mapě a počet bloků, které máte. To je důvod, proč musíte v hře dobře stanovit svou strategii a uspět v každé bodové jednotce. Ve hře jsou charakteristické kůže, které mají jiný vzhled, tj. Opěrky hlavy. Chcete-li změnit vzhled vaší postavy, můžete vybrat svůj výběr ze sekce pro výběr kůže vlevo dole před vstupem do hry a můžete vypadat jinak než ostatní hráči.

Strategie Superhex.io
Musíte řídit svou postavu ve hře pomocí myši. Při vedení své postavy musíte ovládat a ovládat, kde jsou nepřátelé. Protože zabít své nepřátele, můžete je zabít tím, že projíždíte jejich prodloužením při průchodu dalšími bloky. Ale jednou z nejjednodušších strategií v této hře je napadnout nepřátele tím, že rozšiřujete svůj region a získáte podporu od svého vlastního regionu. Druhou strategií je napadnout nepřátele z oblasti, kterou nepřátelé nepozorují, zatímco útočí na jejich území a ničí je.